Як правильно пити воду?

f

Щоб водний баланс був в нормі, не кожній людині потрібно вживати в день 2л води. Кількість необхідної води кожному з нас в день легко розрахувати за формулою: 30мл на 1кг ваги тіла (якщо Ви важите 60 кг, то Ваша добова норма становить 1,8 л).

✅Більшу частину норми потрібно випивати в першій половині дня.

✅Кожен ранок починайте зі склянки чистої негазованої води (можна з лимоном), щоб пробудити організм і запустити метаболізм.

❌Перед сном краще обмежити себе у вживанні рідини (особливо це стосується людей з нирковими захворюваннями). Адже вночі наш організм спить і вся рідина буде застоюватися в тканинах. В результаті ви прокинетеся з набряками.

✅Пийте воду за 20хв до їди, щоб знизити апетит.

✅Що стосується вживання води під час тренувань, то краще пити кожні 20хв по 150мл (обсяг одноразового пластикового стаканчика) при силових тренуваннях. Якщо цього не робити, кров буде загусати, що спричинить за собою велике навантаження на серце. Також під час тренувань ми спалюємо калорії, а вода сприяє швидкому очищенню організму. Під час інших тренувань (наприклад, кардіо) можна не пити. Але обов’язково випити води після вправ.

❗Пам’ятайте, що не потрібно за раз випивати дуже багато води. Прислухайтеся до свого організму – вам повинно бути комфортно.