Як запобігти випадінню волосся

f

Незбалансоване харчування може бути причиною випадіння волосся, тому що воно не забезпечує організм білками, мінералами і вітамінами, необхідними для здорового росту волосся. Серед вітамінів, необхідних для здоров’я волосся, вітаміни групи B найважливіші, особливо біотин (В7). Також важливими є амінокислоти Омега-3 і вітамін/гормон D.

Вітамін D важливий в запобіганні випадіння волосся, особливо у жінок. Випадіння волосся при дефіциті вітаміну D взимку може бути більш частим, оскільки синтез цього вітаміну в організмі залежить від впливу сонячного світла. У продуктах його можна знайти в маслі печінки тріски, жирній рибі, субпродуктах, яйцях, сирі і вершковому маслі.

Біотин підтримує функціонування наднирників, щитовидної залози і контролює кількість ферментів. Він покращує обмінні процеси в епідермісі, перешкоджає ламкості волосся.

❗Пам’ятайте, якщо сухе, ламке або випадає волосся, то в організмі дефіцит вітаміну В7 (біотин небажано приймати з аскорбіновою кислотою). Якщо швидко жирніє волосся, то дефіцит вітаміну В6. Амінокислоти Омега-3 відновлюють структуру волосся та стимулюють сплячі фолікули на голові.